Nienawiść sp. z o.o. Jak dzisiejsze media każą nam gardzić sobą nawzajem

Nienawiść sp. z o.o. Jak dzisiejsze media każą nam gardzić sobą nawzajem - Matt Taibbi | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Matt Taibbi
WYMIAR
12,71 MB
NAZWA PLIKU
Nienawiść sp. z o.o. Jak dzisiejsze media każą nam gardzić sobą nawzajem.pdf
ISBN
7950934951156

OPIS

Czym różni się dziennikarz popierający republikanów od tego, który stawia na demokratów? Co łączy konserwatywną sieć FOX z uchodzącą za postępową MSNBC? I czy na pewno media powinny budować kapitał na wzajemnej niechęci? Przed Państwem gorzki i pełen ironii audyt wielkiej korporacji Nienawiść sp. z o.o.Nagradzany amerykański reporter Matt Taibbi bezlitośnie rozprawia się z dziennikarskim bałaganem w USA i wnikliwie analizuje typy politycznej ortodoksji, które tylko pozornie się od siebie różnią. Dostaje się wszystkim po równo – bo jak inaczej traktować działania mediów, w których „różnorodność intelektualna” rozumiana jest jako „po jednym reprezentancie z każdej partii”, nieuprzejmość stała się wymogiem, a dziennikarze porzucili zawodową bezstronność na rzecz politycznych agitacji.Szanowni Państwo, zapraszamy do reality show Ameryka kontra Ameryka! Wygrywają wszystkie stacje, przegrywają obywatele. Gwarantujemy – takiej porcji nienawiści nie zobaczycie nigdzie indziej.„Polemika, reportaż, analiza historii, wściekła tyrada. Tym wszystkim jest książka, którą trzymasz w rękach. Taibbi bezbłędnie opisuje Amerykę, jaką się staliśmy. „Nienawiść sp. z o.o.” jest tak dobra, że przeczytałem ją dwa razy. Serio.” Charlie LeDuff„Błyskotliwie i bezkompromisowo Taibbi bada tajemnice kampanii politycznych i ujawnia medialne sekrety.” „The New York Times”„Taibbi nie zostawia suchej nitki na amerykańskiej branży medialnej, którą oskarża o jednostronność i manipulowanie odbiorcami dla zysku.” „The Washington Post”„Pobudzający głos krytyki przeciwko taktykom stosowanym przez media do manipulowania widzami i dzielenia ich.” „Kirkus”

Jak dzisiejsze media każą nam gardzić sobą nawzajem - Matt Taibbi - opis książki: Czym różni się dziennikarz popierający republikanów od tego, który stawia na demokratów Co łączy konserwatywną sieć FOX z uchodzącą za postępową MSNBC I czy na pewno media powinny budować kapitał na wzajemnej niechęci Przed Państwem gorzki i pełen ironii audyt ... Książka: Nienawiść sp. z o.o.: Jak dzisiejsze media każą nam gardzić sobą nawzajem Nienawiść Sp.

od Matt'a Taibbi'ego to wyczerpująca analiza kondycji dzisiejszego dziennikarstwa i rynku medialnego w USA. Próba odpowiedzi, dlaczego społeczeństwo Amerykańskie w ostatnich latach jeszcze bardziej się spolaryzowało i zradykalizowało i jaka jest w tym "zasługa" mediów. Nienawiść sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI