Co nam zostało

Co nam zostało - Zeruya Shalev | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zeruya Shalev
WYMIAR
11,5 MB
NAZWA PLIKU
Co nam zostało.pdf
ISBN
8510336782910

OPIS

Jerozolima. Mały pokój z oknami na arabską wioskę. Chemda odchodzi, wie, że to ostatnie dni jej życia. Czuwają przy niej Dina i Awner – córka, której nigdy nie umiała pokochać, i syn, którego kochała zbyt mocno.Chemda wspomina: dzieciństwo w kibucu, surowego ojca, jezioro, nad które zawsze uciekała, by schować się przed światem. Dina nie chciała powtórzyć błędów matki, starała się dać swojej córce wszystko, czego sama nigdy nie miała. Co zrobi, gdy Nican zacznie się od niej oddalać? Awner jest sfrustrowany i nieszczęśliwy. Gdy pewnego dnia zobaczy w szpitalu starszą kobietę czule opiekującą się umierającym mężem, postanawia zrobić wszystko, by ją poznać.Powieść Shalev to saga rodzinna, opowieść o bliskości, tęsknocie i rozgoryczeniu, o odchodzeniu – i uwalnianiu się od przeszłości.

Chemda wspomina: dzieciństwo w kibucu, surowego ojca, jezioro, nad które zawsze ... prasa Bilbia : Co nam zostało? Podobne teksty: 84% Oświecenie "progiem nowoczesności". 79% Oświecenie.

Dziś z dużym wzruszeniem wspominamy 42. Europejskie Spotkanie Młodych we Wrocławiu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI