Dentysta Ciemności. Tajemnice Gryzmołkowa

Dentysta Ciemności. Tajemnice Gryzmołkowa - David O'Connell | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David O'Connell
WYMIAR
5,57 MB
NAZWA PLIKU
Dentysta Ciemności. Tajemnice Gryzmołkowa.pdf
ISBN
4471560538387

OPIS

Archie McKarmelek marzy o odrobinie spokoju. Zbliżają się wakacje, a on już nie może się doczekać pikników nad jeziorem, leniwych popołudni spędzanych na obserwowaniu miodnych smoków i zajadania się krówkami. Niestety Drzewu Dziwnuści, które jest źródłem wszelkiej magii w Gryzmołkowie, grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Tylko Archie może je ocalić! Groźne potwory, podstępne zabawki i pewien bardzo złowieszczy dentysta sprawią, że chłopiec będzie musiał zapomnieć o wypoczynku, a pierwsze dni lata, zamiast przypominać przepyszne truskawkowe pianki cukrowe, zamienią się w ekstrakwaśny cytrynowy sorbet, po którym język drętwieje na cały tydzień!Tajemnice Gryzmołkowa. Dentysta ciemności to druga część smakowitej serii o przygodach Archie’go McKarmelka! Nie opadły jeszcze emocje po poprzednich perypetiach i długich poszukiwaniach tajemniczego składnika krówek, a Archie i jego niezastąpiona ekipa już muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami! Kim jest tajemniczy dentysta? I dlaczego wszyscy wolą go unikać? Na szczęście Fliss, Billy i piesek Sorbet tego lata także nie zamierzają odpoczywać i są gotowi odkryć każdą tajemnicę…To obowiązkowa lektura dla każdego, kto uwielbia historie o duchach, potworach, pełne karmelu, słodkich pianek i innych łakoci, które spotkają po drodze! Na czytelników czeka mapa okolic Gryzmołkowa i obietnica niesamowitych przygód i zwrotów akcji na każdym kroku.Nowe przygody na horyzoncie!Autor:David O'Connell – pisarz i ilustrator książek dla dzieci. Pisze również dla innych ilustratorówi ilustruje dla innych pisarzy. Tworzy humorystyczne historie, komiksy i uwielbia opowieści o magii. W Tajemnicach Gryzmołkowa, autor skupił się na treści, pozwalając wyobrazić sobie wizualne elementy historii Claire Powell, która jest autorką ilustracji do serii.

Autor: Oconnell David, wydawnictwo: Edgard. Tajemnice Gryzmołkowa. Dentysta ciemności to drugi tom z serii przygód Archie'go McKarmelka.

Dentysta ciemności to drugi tom z serii przygód Archie'go McKarmelka. Jak zawsze towarzyszą mu wierni przyjaciele: Fliss, Billy, Tajemnice Gryzmołkowa Dentysta Ciemności, Księgarnia PWN Gdańsk zaprasza Dentysta Ciemności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI