Czwarta powieść. Tom 1

Czwarta powieść. Tom 1 - Agnieszka Janiszewska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Janiszewska
WYMIAR
4,44 MB
NAZWA PLIKU
Czwarta powieść. Tom 1.pdf
ISBN
3648018426118

OPIS

Ile wiesz o tych, których kochasz najbardziej?Regina, absolwentka polonistyki i bibliotekoznawstwa, marzy o pisarskiej sławie. Niedawno skończyła studia i wydała swoją trzecią powieść. Wszystko wskazuje na to, że jej marzenia mają szansę się spełnić – wystarczy tylko znaleźć pomysł na kolejną frapującą fabułę.Pewnego dnia jedna z czytelniczek zgłasza się do Reginy z przedwojennym maszynopisem powieści, który młoda autorka miałaby dokończyć. Choć ten pomysł na początku wydaje się jej mało interesujący, dziewczyna postanawia podjąć wyzwanie. Niebawem okaże się, że powieść, nad którą pracuje, wcale nie trafiła do niej za sprawą przypadku…

Aby zobaczyć daty z innych regionów należy kliknąć w odpowiednią flagę.W celu zmiany domyślnie wyświetlanego regionu należy skorzystać z opcji dostępnej w ustawieniach konta. Książka Czwarta powieść Tom 2, pochodzi z wydawnictwa Novae Res Wydawnictwo Innowacyjne. Autorem książki jest Agnieszka Janiszewska.

Sprawdź! Ogólnie powieść czyta się bardzo przyjemnie i szybko. Lekkie styl pani Agnieszki pozwala się zrelaksować i odpłynąć w wykreowany przez nią świat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI