Arabska wendeta. Arabska saga. Tom 10

Arabska wendeta. Arabska saga. Tom 10 - Tanya Valko | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tanya Valko
WYMIAR
7,59 MB
NAZWA PLIKU
Arabska wendeta. Arabska saga. Tom 10.pdf
ISBN
7734458860094

OPIS

Czy tylko terrorysta Jasem Alzani kieruje się starą biblijną i koraniczną zasadą "oko za oko, ząb za ząb"? Czy pragnienie zemsty nie tkwi w każdym z nas?Daria Salimi vel Darin al-Saud zostawia za sobą praworządny świat, bo pomsta za zmarnowane lata i krzywdy staje się celem jej życia, Marysia zaś w głębi ducha pragnie zemścić się na swojej rywalce Salmie, która odebrała jej życiowego partnera, Hamida Binladena. Czy pandemia COVID-19 ogarnie też arabski świat, zagrozi członkom rodziny Salimich, rozprawi się z ich wrogami, ale czy nie zagrozi tym, których kochają? Akcja najnowszej powieści toczy się nie tylko w Libii i Arabii Saudyjskiej, ale także na włoskiej wyspie Lampedusa, w Mediolanie, na Gran Canarii, w Maroku i na Saharze."Arabska wendeta", jak wszystkie książki Tanyi Valko, wzbudza gorące emocje i trzyma w napięciu do ostatniej strony.Tanya Valko to pseudonim absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Była nauczycielką w Szkole Polskiej w Libii, a następnie przez prawie 20 lat asystentką ambasadorów RP. Mieszkała w krajach arabskich, w tym w Libii i Arabii Saudyjskiej, a następnie w Indonezji. W 2018 roku - po ponad 25 latach spędzonych na obczyźnie - pozostawiła za sobą dyplomatyczne życie i wróciła do Polski. Na jak długo, czas pokaże.

Wcześniejszych tomów nie recenzowała, jednak miałam okazję czytać i osobiście uważam, że powinno się sagę czytać od pierwszego tomu po kolei. Książka jest wielowątkowa i śmiem stwierdzić, że dość bardzo, dlatego należy czytać w skupieniu, aby się nie pogubić. Arabska wendeta miała być ostatnią powieścią z Arabskiej i Azjatyckiej sagi, cyklu opowiadającego o losach kobiet z szalonej i niezwykłej rodziny Salimich, protoplastki Doroty, pięknej hurysy Marysi-Miriam i zbłąkanej owieczki Darii-Darin.Jednak w wyniku przeprowadzonej ankiety i licznych dyskusji Fani Tanyi Valko i oczywiście ona sama zadecydowali większością głosów, że ... Arabska wendeta.

z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. ☞ Ebook - epub, mobi. Arabska wendeta - Tanya Valko.

POWIĄZANE KSIĄŻKI