Związki i bezzwiązki

Związki i bezzwiązki - Monika Jasłowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Jasłowska
WYMIAR
7,97 MB
NAZWA PLIKU
Związki i bezzwiązki.pdf
ISBN
7636470765994

OPIS

„Związki i bezzwiązki” to emocjonalny roller-coaster. To impresje i dialogi, w których łatwo się odnajdziemy. Chwilami jest kojąco, chwilami mocno nieprzyjemnie. Jak to w życiu. Jak to w związkach. Jak to w bezzwiązkach.„wspaniałe, głębokie, dowcipne, ciepłe, gorzkie, słodkie, smutne, rozmarzone, uśmiechnięte, takie do przytulenia i do smucenia się samemu na kanapie”, Bernard Osser, dziennikarz AFP

Warszawy, nr NIP 113-012-3813, nr REGON 011659182, z siedzibą ul. Kiedy premiera Związki i bezzwiązki? Tu dowiesz się jaka jest data premiery książki, poznasz szczegóły wydania, przeczytasz zapowiedź i recenzje, znajdziesz najświeższe newsy i dowiesz się gdzie kupić. Wszystko o nowej książce autorstwa: Monika Jasłowska. Oferta firmy to „Związki i bezzwiązki" to emocjonalny roller-coaster.

„wspaniałe, głębokie, dowcipne, ciepłe, gorzkie, słodkie, smutne, rozmarzone, uśmiechnięte, takie do przytulenia i do smucenia się samemu na kanapie ... „Związki i bezzwiązki" to emocjonalny roller-coaster. To impresje i dialogi, w których łatwo się odnajdziemy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI