Warszawianka. Gdy zgasną światła

Warszawianka. Gdy zgasną światła - Ida Żmiejewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ida Żmiejewska
WYMIAR
9,66 MB
NAZWA PLIKU
Warszawianka. Gdy zgasną światła.pdf
ISBN
2383720297197

OPIS

Najnowsza powieść autorki nominowanej do Nagrody Wielkiego Kalibru!Maj 1887 roku. Warszawskim światkiem teatralnym wstrząsa wiadomość, że znana artystka baletu, Zofia Ostrowska została zasztyletowana. Wszystkie poszlaki wskazują na jej ostatniego kochanka, policjanta Aleksandra Woronina.Tymczasem do Warszawy, po prawie półtorarocznej nieobecności, wraz z matką i siostrą, wraca Leontyna Rapacka. Dociera do niej wieść o aresztowaniu Woronina. Panna początkowo nie chce mieć nic wspólnego z tą sprawą, ale dowiaduje się, że ma moralny dług wobec policjanta, gdyż to właśnie on uratował jej rodzinny majątek. Leontyna ma słabość do młodego Rosjanina i nie potrafi uwierzyć w jego winę.Zagrożenie narasta, a pytania się mnożą. Dlaczego Woronin milczy jak zaklęty? Po co do Warszawy przyjechał jego ojciec? Czy w czasach konwenansów jest miejsce na miłość?

Warszawskim światkiem teatralnym wstrząsa wiadomość, że znana artystka baletu, Zofia Ostrowska została zasztyletowana. „Gdy zgasną światła" Idy Żmiejewskiej to kontynuacja „Warszawianki", powieści kryminalnej nominowanej do Nagrody Wielkiego Kalibru. Jest rok 1887.

Objętość ... Ebook Warszawianka. Gdy zgasną światła, Żmiejewska Ida.

POWIĄZANE KSIĄŻKI