Walcz o mnie

Walcz o mnie - Patrycja Różańska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patrycja Różańska
WYMIAR
9,71 MB
NAZWA PLIKU
Walcz o mnie.pdf
ISBN
9391173266308

OPIS

„– Na twoim miejscu nie wyrywałbym się tak.– Bo co?– Skarbie, uwierz mi, że nie chcesz wiedzieć”.Emily jest młodą, zamkniętą w sobie kobietą, która cały czas próbuje się uporać z koszmarną przeszłością. Zmiany zachodzące w jej życiu nie budzą jej entuzjazmu, a nagła propozycja nowej pracy wywołuje niezłe zamieszanie. Kiedy do świata Emily wkracza tajemniczy Alex, rozpętuje się prawdziwe tornado.Alex jest zimnym, nieprzystępnym mężczyzną, wręcz otoczonym murem nie do przebicia. Pozostaje obojętny, szczególnie kiedy ma do czynienia z kobietami. Nigdy niczego nie obiecuje ani nie bierze odpowiedzialności za czyny innych. Jednak nowo poznana Emily niezmiernie go intryguje.Alex nie ma pojęcia, przed czym Emily ucieka, i jeżeli myśli, że spotkał kobietę, która będzie tylko idealnie wyglądać w jego łóżku, bardzo się myli.Opis pochodzi od wydawcy.

Skip to the beginning of the images gallery. Walcz o mnie .

(C) 2005 Universal Music Polska „Walcz o mnie" jest książką kolejnej debiutantki na polskim rynku, która jest zaznajomiona z platformą wattpada. Ale czy ten tytuł wyróżni się spośród książek, które aktualnie pojawiają się na naszym rynku jak grzyby po deszczu ? Czy jest w niej coś wyjątkowego, co właściwie krzyczy: wybierz mnie ! Zaraz Wam wszystko ... Walcz o mnie .

POWIĄZANE KSIĄŻKI