[OUTLET] Siedem dni

[OUTLET] Siedem dni - Deon Meyer | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Deon Meyer
WYMIAR
3,69 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Siedem dni.pdf
ISBN
8969018326090

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Hanneke Sloet młoda ambitna prawniczka została zmordowana w swoim luksusowym apartamencie. Dochodzenie nie ujawniło niczego poza paroma roznegliżowanymi fotografiami, byłym przyjacielem z porządnym alibi oraz gromady kolegów po fachu zżeranych przez chciwość i egoizm.Sprawa zostaje ponownie otwarta, kiedy południowoafrykańska policja dostaje e-mail przerażającej treści: "Zastrzelę jednego funkcjonariusza dziennie, dopóki nie zamkniecie mordercy Hanneke Sloet".I faktycznie ginie policjant...Tym razem sprawę przejmuje alkoholik na odwyku, kapitan Benny Griessel.Benny musi sobie radzić z potężnymi naciskami wywieranymi na niego przez przełożonych, dziennikarzami oraz nieznanym strzelcem wyborowym, który nie ma zamiaru złożyć broni.Do współpracy przydzielono mu porywczą Mbali Kaleni, która tropi snajpera, usiłując odkryć, co takiego łączyło go z Hanneke Sloet.Oboje - Benny'ego i Mbali - czeka siedem dni piekła."Nie ulega wątpliwości, że Deon Meyer jest jednym z najlepszych współczesnych pisarzy kryminałów".Livres Hebdo"Deon Meyer - najlepszy z najlepszych".The Mail & Guardian"Deon Meyer staje się skarbem narodowym RPA".Chris van der Merwe, Rapport

Maszyna zostaje zmuszona do lądowania na lotnisku Entebbe w Ugandzie. W zamian za uwolnienie zakładników porywacze żądają wypuszczenia z więzień palestyńskich bojowników.

Autorka na licznych przykładach z własnego ... Pełna obsada filmu Siedem dni (2018) Entebbe - Terroryści porywają francuski samolot pasażerski i wymuszają lądowanie na terytorium Ugandy. Za życie zakładników żądają uwolnienia palestyńskich... Siedem dobrych lat Outlet.

POWIĄZANE KSIĄŻKI