Money Men. Seria King Maker. Tom 1

Money Men. Seria King Maker. Tom 1 - Terri E. Laine | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Terri E. Laine
WYMIAR
3,69 MB
NAZWA PLIKU
Money Men. Seria King Maker. Tom 1.pdf
ISBN
3325498597397

OPIS

Pierwszy tom seksownej serii „King Maker”!To, co zrobiła Bailey w sylwestrową noc w toalecie hotelowej z seksownym nieznajomym, było kompletnie nie w jej stylu. Przecież ona jest grzeczną dziewczyną. Fakt, była zraniona po burzliwym rozstaniu z niewiernym narzeczonym, ale to jej nie usprawiedliwiało.Po wszystkim seksowny nieznajomy po prostu wyszedł i ją zostawił.To zabolało. Bardzo mocno. Chociaż Bailey wolałaby się do tego nie przyznawać. Na szczęście wiedziała, że już nigdy go nie spotka.Kalen nie bawi się w związki. Ale musi przyznać, że numerek w toalecie z gorącą laską na dłużej pozostał w jego głowie. Jednak mężczyzna jak najszybciej chce pozbyć się tego wspomnienia. Ma przecież mnóstwo spraw biznesowych, którymi musi się zająć.Oboje się mylą. Spotkają się ponownie i to nie jeden raz. A wkrótce okaże się, że niepozorna Bailey może mieć ogromny wpływ na przyszłość firmy należącej do rodziny Kalena. Opis pochodzi od wydawcy.

Season 2 began production in September 2011 and premiered 29 February 2012. On June 2, 2012, it was reported that King had ... od 50 PLN +1 nasiono gratis: od 100 PLN +2 nasiona gratis: od 150 PLN +3 nasiona gratis: od 200 PLN +4 nasion gratis: od 250 PLN +5 nasion gratis: każde kolejne 50 PLN Money Maker.

Przecież ona jest grzeczną dziewczyną. Fakt, była zraniona po burzliwym rozstaniu z niewiern Książka Money Man.

POWIĄZANE KSIĄŻKI