Wiosna Kościoła, która nie nadeszła

Wiosna Kościoła, która nie nadeszła - bp Athanasius Schneider | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
bp Athanasius Schneider
WYMIAR
9,2 MB
NAZWA PLIKU
Wiosna Kościoła, która nie nadeszła.pdf
ISBN
3206919446640

OPIS

Potrzebujemy radykalnej odnowy, powrotu do korzeni, dbałości o to, co święte.Dlaczego Kościół katolicki jest pogrążony w tak głębokim kryzysie? Co będzie z naszą wiarą po czasach „zamkniętych kościołów”? Czy uda nam się ocalić to, co w Kościele najświętsze?Wyjątkowa rozmowa przeprowadzona przez Pawła Lisickiego z biskupem Athanasiusem Schneiderem, niemieckim kapłanem, od lat posługującym w Kazachstanie, pokazuje oblicze Kościoła, o którym często zapominamy. Rozmówcy stawiają odważne pytania i formułują trafne diagnozy chorób, które zainfekowały Kościół od środka. Wspólnie zastanawiają się między innymi nad tym z jakiego powodu biskupi nie reagują stanowczo na ruch LGBT+? czy istnieje jeszcze w ogóle chrześcijańska Europa? dlaczego abdykacja Benedykta XVI może być dla Kościoła tragiczna w skutkach? I czy iskra odnowy rzeczywiście wyjdzie z Polski? Głos bp. Schneidera to powrót do odwagi głoszenia i wskazywania na to, czym dla katolika jest powrót do źródeł.

Książka Wiosna Kościoła, która nie nadeszła liczy 448 stron. Jej wymiary to 145x205. Wiosna kościoła, która nie nadeszła Wiosna Kościoła, która nie nadeszła ; Skip to the end of the images gallery.

Rozmówcy stawiają odważne pytania i formułują trafne diagnozy chorób, które dotknęły ... 🚩 KOMENTUJ: https://www.youtube.com/c/TelewizjaRepublikaPolska🚩 Subskrybuj: https://www.youtube.com/c/TelewizjaRepublikaPolska?sub_confirmation=1🚩 Faceboo... Wiosna Kościoła, która nie nadeszła. Paweł Lisicki, bp Athanasius Schneider.

POWIĄZANE KSIĄŻKI