Szkoła w domu

Szkoła w domu - Julie Bogart | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Julie Bogart
WYMIAR
12,79 MB
NAZWA PLIKU
Szkoła w domu.pdf
ISBN
2285938352969

OPIS

Edukacja domowa dziś dotyczy wszystkich! Jak uczyć dziecko w domu i nie zwariować?Julie Bogart może sprawić, że dzieci będą uczyć się skuteczniej i lepiej niż w szkole!Lockdown i czas zamknięcia szkół upłynęły Wam pod znakiem nauki zdalnej, prac plastycznych wykonywanych w domu i zajmowania się tym, co dotychczas w znacznej mierze spoczywało na barkach nauczycieli? Co nas jeszcze czeka?... Julie Bogart zainspiruje Was, doda otuchy i sprawi, że czas spędzony z dziećmi będzie dla wszystkich wartościowy! Oto książka, która stała się wyjątkowo ważna w czasach, gdy po prostu KAŻDY rodzic musi w jakimś stopniu zmierzyć się z wyzwaniami dotyczącymi edukacji domowej.Autorka stwierdza: „Dorośli próbują. Używamy stopni, małych statuetek i deserów lodowych, żeby zachęcić dzieci do czytania, rozbioru logicznego zdań i gry na pianinie. Tymczasem te same dzieci wytrwają pięć godzin w palącym słońcu, trenując rzuty za trzy punkty, aby pobić swój życiowy rekord. Nie oczekując żadnej nagrody prócz satysfakcji”.Na kartach Szkoły w domu Julie Bogart dzieli się z czytelnikami entuzjazmem, olśnieniami, zwątpieniem i momentami załamania – wszystkim, czego doświadczyła, organizując domową szkołę dla pięciorga własnych dzieci. W tej książce znajdziecie istotne przemyślenia na temat oficjalnego systemu edukacji, wnikliwe uwagi dotyczące dziecięcej duszy, przepisy na twórcze spędzanie wspólnego czasu, a także bardzo konkretne porady i pomysły:- Jak urządzić kącik plastyczny, który zawsze będzie gotów dla małych artystów?- Czym podsycić zapał dzieciaków i jak go nie ugasić?- Jak wprowadzić magię do edukacji?- Do czego inspirują kreskówki?- Jak wykorzystać gry wideo do nauki mitologii, a Star Treka – do językoznawstwa?Przeczytajcie tę niezwykłą książkę, przyjrzyjcie się uważnie i bez oceniania swoim dzieciom, a wspólnie spędzony czas bez wątpienia okaże się fascynującą przygodą.

W tej książce znajdziecie istotne przemyślenia na temat oficjalnego systemu edukacji, wnikliwe uwagi dotyczące ... Szkoła w domu, czyli nauka bez nauczycieli. Poradnik.

1 ZDJĘCIE. Epidemia koronawirusa - dzieci w szkole.

POWIĄZANE KSIĄŻKI