Rok 1984

Rok 1984 - George Orwell | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
George Orwell
WYMIAR
4,37 MB
NAZWA PLIKU
Rok 1984.pdf
ISBN
5625361550204

OPIS

Klasyka literatury polskiej i światowej w starannym wydaniu z przypisami – to książka, którą warto mieć w swojej domowej biblioteczce i do której warto wracać. Tekst opatrzono wskazówkami interpretacyjnymi i hasłami ułatwiającymi nawigację po książce – dzięki nim łatwo znaleźć potrzebny w trakcie omawiania lektury fragment, zgromadzić materiały do wypracowań i ustnych wypowiedzi, zapamiętać najważniejsze informacje i utrwalić znajomość lektury.

Lektury gimnzajalne - wykaz i omównie; Romeo i Julia - opracowanie utworu Rok 1984 - streszczenie ; Inne materiały. Lektury, wiersze lub.

Winston Smith, z głową wtuloną w ramiona dla osłony przed tnącym wiatrem, wślizgnął się przez szklane drzwi do Bloku Zwycięstwa, ale nie dość szybko, by powstrzymać tuman ziarnistego pyłu, który wtargnął za nim do środka. Rok 1984 - Czas i miejsce akcji. Powieść rozpoczyna się 4 kwietnia 1984 roku, chociaż nie jest to pewne, ponieważ główny bohater wie, że partia często fałszuje historię i daty dla swoich celów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI