[OUTLET] Plan pełnego zatrudnienia

[OUTLET] Plan pełnego zatrudnienia - Magnus Mills | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magnus Mills
WYMIAR
10,29 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Plan pełnego zatrudnienia.pdf
ISBN
2553694004761

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Życie w Planie jest usłane różami. Dostaje się zimowy i letni uniform, dopłatę do herbaty i kanapek, pozwolenie na spokojną drzenkę w czasie postoju oraz hojną pensję. A w zamian za to wystarczy zjawiać się codziennie w pracy. Wszystko jednak może tak łatwo runąć. Pracownicy zaczynają tworzyć skłócone obozy. Pojawia się też nowy kontroler, którego celem jest odesłanie Planu tam, gdzie poszły już "inne poronione eksperymenty społeczne, jak transport publiczny, obiady szkolne i orkiestry gminne".

Pseudonim. Tytuł ... Plan pełnego zatrudnienia (Magnus Mills).

„Nie musimy czekać do 2025 roku, aby powrócić do pełnego zatrudnienia. Outlet, porównanie cen w sklepach internetowych, najniższe ceny, opisy, recenzje w kategorii Outlet Outlet na Ceneo.pl Stan zatrudnienia na koniec kwietnia 2020 roku wynosił: 2,5 etatu (pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę) + 1 etat pracownik zatrudniony na umowie zlecenie = 3,50 etatu. Amerykańska minister finansów (skarbu) Janet Yellen oświadczyła w niedzielę, że w przyszłym roku w Stanach Zjednoczonych może już być "pełne zatrudnienie". Uwarunkowała to przyjęciem przez Kongres USA projektu pakietu pomocowego prezydenta Joe Bidena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI