Moje życie jako... Ninja

Moje życie jako... Ninja - Janet Tashjian | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janet Tashjian
WYMIAR
4,95 MB
NAZWA PLIKU
Moje życie jako... Ninja.pdf
ISBN
4113527129611

OPIS

Derek Fallon szkoli się na wojownika ninja!Nastolatek odkrywa nowy wymiar kreskówek – mangi i anime. Razem ze swoimi przyjaciółmi, Carly, Mattem i Umbertem, świetnie się bawi, poznając nieznaną kulturę.Kiedy ktoś zaczyna dewastować ich szkołę złośliwymi graffiti, przyjaciele są przekonani, że dadzą radę rozwiązać sprawę. Okazuje się jednak, że bycie ninja nie jest proste! Czy Derek dostanie w końcu swoją szansę, aby uratować sytuację?Oto kolejna śmieszna i pełna zwrotów akcji powieść z uwielbianej serii „Moje życie jako...” Janet Tashijan z komiksowymi ilustracjami jej syna Jake’a. Jeśli nie znacie jeszcze przygód Dereka Fallona – możecie zacząć od dowolnej części cyklu.

Kiedy ktoś zaczyna dewastować ich szkołę złośliwymi graffiti, przyjaciele są przekonani, że dadzą radę rozwiązać sprawę. Książka Moje życie jako... youtuber autorstwa Tashjian Janet , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 19,28 zł .

Książka Moje życie jako gracz liczy 234 stron. Jej wymiary to 140x205.

POWIĄZANE KSIĄŻKI