Kompleksiara. Jak zaistnieć w necie i być sobą?

Kompleksiara. Jak zaistnieć w necie i być sobą? - Kinga Sawczuk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kinga Sawczuk
WYMIAR
10,26 MB
NAZWA PLIKU
Kompleksiara. Jak zaistnieć w necie i być sobą?.pdf
ISBN
1490128848648

OPIS

Książka Kompleksiary to pozycja obowiązkowa dla każdej nastolatki. Połączenie poradnika lifestylowego, modowego i pamiętnika. Idolka polskich nastolatek dzieli się w niej radami dotyczącymi odnajdywania własnego stylu, przygotowania się do szkoły, relacji z chłopakami, budowaniu swojego wizerunku w social mediach i… ogromem innych przemyśleń! To książka pełna inspiracji i pozytywnej energii, która stanie się nieodłącznym przyjacielem każdej fanki Kompleksiary!Kinga Sawczuk aka Kompleksiara – pionierka TikToka, która zdobyła na nim prawie 5 milionów fanów. Ulubiona polska influencerka (Nagroda Nickelodeon), wielokrotna współprowadząca obozy The Voice Camp, gwiazda Instagrama (milion obserwujących) i Youtube (ponad pół miliona followersów). Niedawno zadebiutowała na srebrnym ekranie w fimie #Jestem M. Misfit.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Książka Kompleksiary to pozycja obowiązkowa dla każdej nastolatki. Połączenie poradnika lifestylowego, modowego i pamiętnika.

Jak zaistnieć w necie i być sobą?. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Książka Kompleksiary to pozycja obowiązkowa dla każdej nastolatki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI