Kocham Cię! Współczesne mity o miłości

Kocham Cię! Współczesne mity o miłości - Piotr Klimski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Klimski
WYMIAR
11,21 MB
NAZWA PLIKU
Kocham Cię! Współczesne mity o miłości.pdf
ISBN
5641289134262

OPIS

Fałszywe poglądy na temat miłości to współczesne mity, które wielu prowadzą do błędów i cierpienia. Skąd biorą się niezgodne z rzeczywistością przekonania dotyczące relacji oraz kobiecości i męskości? Część - z popkultury, część - z naszych zranień. Autorzy obalają mity jeden po drugim, bazując na solidnej wiedzy psychologicznej. Dają wyważone argumenty. Odnoszą się do duchowości oraz wartości, które pomagają budować dobry związek. Książka uczy przyjmowania i ofiarowania miłości. Skłania do refleksji i odpowiedzi na pytanie Czy chcę prawdziwie kochać, stając się darem dla drugiego człowieka?

Wydawnictwo: W Drodze Autor: Piotr Klimski, Wojciech Sulimierski ISBN: 978-83-7906-338-3 Liczba stron: 264 Wydanie: wrzesień 2020 Oprawa miękka. Nie ma gotowej recepty na szczęśliwy związek.

Współczesne mity o miłości". 2. Chodzi o formy myślenia mitycznego, kształtujące naszą współczesną świadomość oraz wizję świata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI