Doktor Esperanto i język nadziei

Doktor Esperanto i język nadziei - Zosia Dzierżawska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zosia Dzierżawska
WYMIAR
3,22 MB
NAZWA PLIKU
Doktor Esperanto i język nadziei.pdf
ISBN
8833755957758

OPIS

Poznaj chłopca, który stworzył swój własny język – i przyniósł nadzieję milionom.Jedyna książka dla dzieci o powstaniu języka esperanto, która również dorosłym przybliża niezwykłe dzieło Ludwika Zamenhofa. Mara Rockliff wykorzystuje swój wyjątkowy talent do odkrywania zapomnianych historii, aby opowiedzieć o młodym człowieku, który dostrzegł szansę, podczas gdy inni widzieli tylko bariery. Zilustrowana przez Zosię Dzierżawską, książka zachwyca zarówno obrazem, jak i słowem, ożywiając historię esperanto.Ludwik Zamenhof dorastał w otoczeniu jidysz, rosyjskiego, polskiego i niemieckiego. W wieloetnicznym Białymstoku trudno było ludziom się porozumieć. Zrodził się więc w nim pomysł na stworzenie nowego języka, który byłby łatwy w nauce i łączyłby ludzi na całym świecie. Zamenhof napisał książkę w swoim języku i podpisał ją: Doktoro Esperanto – „ten, który ma nadzieję”.

Jedyna książka dla dzieci o powstaniu języka esperanto, która również dorosłym przybliża niezwykłe dzieło Ludwika Zamenhofa.... - ISBN: 978-83-6657-756-5 Książka: Doktor Esperanto i język nadziei.

Wydawnictwo Mamania. 39.90 z ... Doktor Esperanto i język nadziei - Poznaj chłopca, który stworzył swój własny język - i przyniósł nadzieję milionom.

POWIĄZANE KSIĄŻKI