Chamy i Żydy w dzisiejszej Polsce

Chamy i Żydy w dzisiejszej Polsce - Marian Miszalski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marian Miszalski
WYMIAR
10,60 MB
NAZWA PLIKU
Chamy i Żydy w dzisiejszej Polsce.pdf
ISBN
7949518526303

OPIS

W swojej pracy, która jak się później okazało - pewnie ku zaskoczeniu jego samego - stała się dziełem jego życia, opisał frakcyjne walki i podziały w łonie, wydawać by się mogło, jednolitej Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej czyli komunistycznej mono-partii, która decydowała o wszystkim w komunistycznym kraju nad Wisłą. Autor, który zresztą wiedział co pisze ? sam był bowiem pochodzenia żydowskiego ? wskazał na duży wpływ działaczy komunistycznych pochodzenia żydowskiego na ówczesną polską politykę. To wtedy właśnie pojawiły się określenia „Chamy” i „Żydy”. Oczywiście autor przytaczał te określenia z pewną odrazą, jako funkcjonujące w potocznym obiegu. Co to ma wspólnego z naszą książką? Jak się okazuje ? bardzo wiele. Pozornie mogłoby się wydawać, że określenia Jedlickiego mają charakter czysto historyczny. Jest to jednak założenie błędne, bo wpływ osób o tej określonej proweniencji jest bardzo silny także i współcześnie. Tak więc nadal to lobby ma silne i wyraźne wpływ w Polsce A.D. 2020. I temu właśnie poświęcone są „ Chamy i Żydy we współczesnych czasach”.

Przeczytaj recenzję Chamy i Żydy w dzisiejszej Polsce. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! "Chamy i Żydy" w dzisiejszej Polsce (M.

Przekonaj się sam! $24.99 - "CHAMY I ŻYDY" - tytuł książki jest oczywiście nawiązaniem do bardzo głośnego w swoim czasie artykułu autorstwa Witolda Jedlickiego opublikowanego na łamach paryskiej „Kultury" w grudniu 1962 roku. A chamy-i-zydy-w-dzisiejszej-polsce Książka Chamy i Żydy w dzisiejszej Polsce - wysyłka UK tylko £1.90.

POWIĄZANE KSIĄŻKI