Bioogród. Uprawa roślin w zgodzie z naturą

Bioogród. Uprawa roślin w zgodzie z naturą - Brunhilde Bross-Burkhardt | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brunhilde Bross-Burkhardt
WYMIAR
8,49 MB
NAZWA PLIKU
Bioogród. Uprawa roślin w zgodzie z naturą.pdf
ISBN
3602052425657

OPIS

Podręcznik dla zainteresowanych ogrodnictwem prowadzonym z zachowaniem równowagi biologicznej. Zarówno dla rozpoczynających przygodę z uprawą roślin, jak i dla osób, które istniejący ogród chcą przekształcić w prowadzony w zgodzie z naturą.Od krótko omówionych korzeni bioogrodnictwa przez konkretne praktyczne realizacje (siedem wzorcowych projektów, które pokazują szerokie spektrum możliwości, m.in. mały ogródek przydomowy, samowystarczalny duży ogród, sad, miejski ogród społeczny) po instrukcje krok po kroku, jak wdrożyć w życie idee ogrodnictwa biologicznego:- oszczędność wody, energii i surowców naturalnych;- rezygnacja z chemicznych oprysków oraz łatwo rozpuszczalnych nawozów mineralnych;- gleba jako podstawa: odpady roślinne pozostające w naturalnym obiegu w ogrodzie- bioróżnorodność jako sposób na naturalną ochronę roślin.Uprawa zarówno roślin użytkowych, czyli warzyw, ziół, drzew i krzewów owocowych, jak i kwiatów ozdobnych.Przejrzysty układ, poglądowe rysunki i fotografie, dużo praktycznych porad.

Realizuj zamówienie. Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka .

Jak zwał, tak zwał. Dzięki tym wszystkim poradom zawartym na łamach tej książki dowiecie się jak uprawiać rośliny bez chemii, bez zbędnych dodatków. Bioogród.

POWIĄZANE KSIĄŻKI