Znam twoją tajemnicę

Znam twoją tajemnicę - Agnieszka Zakrzewska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Zakrzewska
WYMIAR
6,46 MB
NAZWA PLIKU
Znam twoją tajemnicę.pdf
ISBN
4766016653211

OPIS

Mroczna miłość, kłamstwa i samotność. Czy nienawiść może być lekiem na traumy przeszłości?Leo zdaje się mieć idealne życie: luksusowy apartament, najdroższe auta, garnitury szyte na miarę i niezwykle intratną pracę w roli profesjonalnego uwodziciela. Potrzebę bliskości i ciepła zastępuje mu seks bez zobowiązań. Jego chorobliwa wręcz nienawiść do kobiet staje się metodą zarabiania dużych pieniędzy. Ta bezlitosna krucjata ma swoje korzenie w tragicznych wydarzeniach sprzed lat.Gdy na jego drodze staje kolejna ofiara – Nadia – nie wie, jak ta relacja wpłynie na jego życie. Przeszłość znów da o sobie znać.Mocna historia obnażająca dramat utraconego dzieciństwa i mechanizmy obrony przed odrzuceniem. Bez znieczulenia, lukru i sztampy.

Miejsce wydania Warszawa : Wydawnictwo Warszawska Skarpa, Rok wydania 2020. Objętość 381, [3] strony ; Rozmiary 21 cm.

Jest przy tym bardzo dokładna w zobrazowaniu przeszkód, jakie występują w umysłach dotkniętych uszczerbkami na psychice. Znam twoją tajemnicę - Ceny już od 31,52 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 4 sklepach. Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Znam twoją tajemnicę Agnieszka Zakrzewska literatura obyczajowa/romans Opis.

POWIĄZANE KSIĄŻKI