Uśpienie

Uśpienie - Marta Zaborowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta Zaborowska
WYMIAR
3,72 MB
NAZWA PLIKU
Uśpienie.pdf
ISBN
1259109694973

OPIS

Z podwarszawskiej kliniki psychiatrycznej ucieka groźny psychopata. Dwa dni później zostaje brutalnie zamordowana jedna z lekarek. Dochodzenie prowadzi bezkompromisowa detektyw Julia Krawiec, samotna matka z problemami. W miarę upływu czasu śledztwo zatacza coraz szersze kręgi. Julia musi przedrzeć się przez labirynt kłamstw i niechęć ludzi, żeby dotrzeć do prawdy.Na jaw zaczynają wychodzić tajemnice skrywane latami przez pacjentów i pracowników kliniki. Tymczasem bez śladu znika córka Julii. Czy obie sprawy coś łączy? Julia zrobi wszystko, żeby ocalić własne dziecko...Kiedy pojawia się pisarski talent, należy to nagłośnić. Mówię więc głośno i wyraźnie: Marta Zaborowska, autorka Uśpienia, jest wielkim talentem i nadzieją polskiego kryminału. Nic dziwnego, że trafiła do prestiżowej Czarnej Serii. Wielbiciele gatunku znajdą w Uśpieniu mroczną tajemnicę, świetnie wykreowany nastrój, nieustraszoną panią detektyw (z problemami), zaskakujące zwroty akcji, i do samego końca zastanawiać się będą, kto jest zabójcą, a kto tak naprawdę ofiarą. W tej powieści zagadka goni zagadkę, sekret kryje się za sekretem, nic nie jest tym, czym się wydaje. Uważaj! Jeżeli zaczniesz czytać, nie odłożysz tej książki, dopóki jej nie przeczytasz.Jakub Winiarski, pisarz, nauczyciel pisania, redaktor naczelny „Nowej Fantastyki”Marta Zaborowska – z wykształcenia politolog, zawodowo związana z jedną z międzynarodowych instytucji finansowych. Uśpienie jest jej debiutancką powieścią. Autorka pracuje obecnie nad kolejną książką z bezkompromisową detektyw Julią Krawiec w roli głównej.

Cechuje się on krótkim czasem wejścia i wyjścia z tego trybu, co zapewnia możliwość szybkiego powrotu do przerwanej pracy. Działanie komputera w stanie uśpienia jest sygnalizowane mruganiem lub pulsowaniem diody zasilania. Uśpienie (Windows 10) - -pomimo ustawień komputer przechodzi w stan uśpienia ( o Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.

Oczywiście im częściej będziemy go dokarmiać i piec chleby i bułki, tym lepiej. Ale co zrobić Read More "Uśpienie" absolutnie nie usypia, wręcz odwrotnie - wzbudza w czytelniku takie emocje, że nie można usnąć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI