Skalpel

Skalpel - Judy Melinek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Judy Melinek
WYMIAR
3,48 MB
NAZWA PLIKU
Skalpel.pdf
ISBN
1157949595100

OPIS

NAJWAŻNIEJSZE JEST PIERWSZE WRAŻENIE. CIAŁO NIGDY NIE KŁAMIE.Dla młodej lekarki medycyny sądowej, doktor Jessie Teski, miał to być świeży start. Nowa praca w nowym mieście. Ucieczka od jej mrocznej przeszłości. Zamiast tego mierzy się z przerażającym odkryciem, gdy okazuje się, że za sprawą związaną z przedawkowaniem opioidów kryje się coś o wiele straszniejszego.Przełożeni Jessie naciskają na nią, by zamknęła sprawę, ale gdy na jej stole ląduje więcej ciał, odkrywa związek między zgonami. Autopsja znaczy „zobaczyć na własne oczy”, a Jessie Teska nie spocznie, póki nie zobaczy wszystkiego – nawet jeśli oznacza to, że następne ciało, które wyląduje na stole, będzie jej własnym.„Judy Melinek pomaga lepiej zrozumieć to, czego się najbardziej obawiamy. A wciąż boimy się tego samego” – SUZANNE NOSSEL, DYREKTOR PEN AMERICA CENTER

e-mail: [email protected] Konto WIL: PKO BP S.A. IX Oddział Warszawa, 50 1020 1097 0000 7802 0001 6741 JK Surgical Sp.

Praktyczne, interdyscyplinarne szkolenia kierowane do chirurgów praktyków. Praktyczne informacje, najnowsze metody diagnostyki i terapii. Skalpel najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI