Reksio. Pies na medal

Reksio. Pies na medal - Maria Szarf | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Szarf
WYMIAR
9,2 MB
NAZWA PLIKU
Reksio. Pies na medal.pdf
ISBN
3715497393841

OPIS

Reksio - pomysłowy psiak, którego przygodami zachwycają się kolejne pokolenia dzieci. Kultowy bohater dobranocki wszech czasów zaprasza do świata niezwykłych przygód - pogodnych, przyjaznych, pozbawionych agresji i przemocy. Przyjaźń, współpraca, ciekawość świata, szacunek dla zwierząt - to wartości, których uczą opowiadania o sympatycznym piesku z łatką. Reksio i jego przyjaciele mieszkają na wsi i nigdy nie narzekają na nudę. Trzymają się razem i mogą na siebie liczyć.

Pies na medal" to obszerna publikacja na którą składa się aż 6 bajek emitowanych wcześniej w TV,a teraz zaprezentowanych w wersji papierowej. Skierowana jest właściwie do wszystkich dzieci, i tych które stawiają dopiero pierwsze kroki w wielkim świecie literatury jak i tych, które uwielbiają Reksia i jego zabawne perypetie i sięgają po nie regularnie. Napisz recenzję o produkcie: Reksio.

Reksio i jego przyjaciele mieszkają na wsi i nigdy nie narzekają na nudę. Nie tylko beztrosko się bawią, ale i dbają o przyrodę, rozwiązują zagadkę podwórkowego intruza, a Reksio to pies na medal! Jego przygodami zachwycają się kolejne pokolenia dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI