Odczarować adopcję

Odczarować adopcję - Magdalena Modlibowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Modlibowska
WYMIAR
11,67 MB
NAZWA PLIKU
Odczarować adopcję.pdf
ISBN
5682136683261

OPIS

Jedyny polski poradnik dla osób rozważających adopcję, który pomoże im przejść drogę do zostania rodzicami.Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia praktycznego i teoretycznego, autorka przeprowadza czytelnika przez cały proces adopcyjny, ze wszystkimi jego blaskami i cieniami. Z książki dowiemy się m.in.:– jakie są formy adopcji,– jak wybrać ośrodek adopcyjny,– jak wygląda procedura i otrzymanie kwalifikacji,– jak się przygotować na przyjęcie dziecka,– czym jest depresja poadopcyjna,– z jakimi wyzwaniami zdrowotnymi trzeba się liczyć,a także uzyskamy niezbędne informacje, które pomogą w przyszłości zmierzyć się z wyzwaniami rodzicielstwa adopcyjnego. Oprócz solidnej porcji wiedzy i znajomości faktów otrzymujemy wiele poruszających opowieści i prawdziwych historii, które pomagają oswoić się z adopcją i poznać jej specyfikę.O autorce: założycielka i prezeska Fundacji Wsparcia Rodzin „Po Adopcji”, wieloletnia wiceprezeska Stowarzyszenia Niezależna Inicjatywa Rodziców i Położnych Dobrze Urodzeni, autorka wielu artykułów prasowych, mama adopcyjna i biologiczna.

2020) Kołyszko Wojciech, Tomaszewska Jovanka. książka . Sprawdź niskie ceny i kup Odczarować adopcję w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! ...

Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia praktycznego i teoretycznego, autorka przeprowadza czytelnika przez cały proces adopcyjny, ze wszystkimi jego blaskami i cieniami. Z książki dowiemy się m.in.: - jakie są formy adopcji, - jak wybrać ośrodek adopcyjny, - jak ... Odczarować adopcję - opis produktu: Jedyny polski poradnik dla osób rozważających adopcję, który pomoże im przejść drogę do zostania rodzicami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI