Musisz mi uwierzyć

Musisz mi uwierzyć - Minka Kent | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Minka Kent
WYMIAR
12,11 MB
NAZWA PLIKU
Musisz mi uwierzyć.pdf
ISBN
4190350782680

OPIS

Dove nienawidzi swojego byłego męża. Czy to jednak znaczy, że pragnie jego śmierci…Każdego dnia Dove Damiani przejeżdża obok swojego dawnego domu, w którym jej eks mieszka z jej psem i jej byłą instruktorką jogi, obok swoich dawnych sąsiadów i dawnego życia, które kiedyś opisywała z czułością jako „przerażająco idealne”.Ludzie uważają Dove za zgorzkniałą i zawziętą. Po rozwodzie została praktycznie z niczym.Kiedy ciało jej byłego męża zostaje znalezione w brzozowym zagajniku przed mieszkaniem Dove w dniu, w którym obchodziliby piątą rocznicę ślubu, śledczy czynią z niej główną podejrzaną. Przysięga, że tego nie zrobiła. W ciągu całego swojego trzydziestoczteroletniego życia nie skrzywdziła nawet muchy.Jednak gdy dowodów świadczących przeciwko niej przybywa, Dove zaczyna kwestionować swoją pamięć, poczytalność i – w końcu – swoją niewinność.

Śpiew słowika w noc majową, jak wiadomo - księżycową, zbudzi każde młode serce, kiedy w lipach uśnie wieś. i wóz turkocze z dala gdzieś.

ISBN 978-83-8195-143-2 (oprawa miękka) : Miejsce wydania Poznań : Wydawnictwo Filia, Rok wydania 2020. Numer wydania ... Musisz mi uwierzyć Minka Kent.

POWIĄZANE KSIĄŻKI