Jack Reacher: 61 godzin

Jack Reacher: 61 godzin - Lee Child | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lee Child
WYMIAR
11,94 MB
NAZWA PLIKU
Jack Reacher: 61 godzin.pdf
ISBN
4617737692543

OPIS

Jack Reacher ma 61 godzin – i ani minuty dłużej – aby uratować bardzo cenną starszą panią.W Bolton, miasteczku w Dakocie Południowej, mieszka miła starsza pani, która ma być świadkiem koronnym w procesie przeciwko przywódcy gangu motocyklowego handlującego amfetaminą. Jeśli ma zeznawać przed sądem, musi przeżyć. A do tego będzie potrzebowała pomocy. Tymczasem policja nie wie, w co włożyć ręce. Pilnować pobliskiego więzienia, gdzie przetrzymywany jest oskarżony, czy świadka, którego ktoś na pewno będzie próbował uciszyć. Ktoś z miejscowych albo ktoś z zewnątrz.Jak Jack Reacher jadący autobusem, który trzydzieści kilometrów od Bolton wpada w poślizg… Tylko że on nie jest płatnym zabójcą, jak początkowo podejrzewają miejscowi stróże prawa. Reacher, ostatni sprawiedliwy, po prostu nie lubi ludzi czyhających na życie starszych pań. Ale żeby uratować właśnie tę, musi się dowiedzieć kilku rzeczy. Na przykład, jaką tajemnicę skrywa pobliska opuszczona baza wojskowa. Ma na to 61 godzin. I ani minuty do stracenia.Clint Eastwood, Mel Gibson i Bruce Willis w jednym. Oto superbohater na miarę naszych czasów.„Irish Times”

Użytkownik uzavrano wgrał ten materiał 3 lata temu. Od tego czasu zobaczyło go już 178 osób, 123 z nich pobrało dokument.

61 godzin - opis ebooka . Kieruje nim prozaiczne poczucie sprawiedliwości: żeby zło zostało jednak ukarane.

POWIĄZANE KSIĄŻKI