Zły Kocurek. Kłopoty z kociakami

Zły Kocurek. Kłopoty z kociakami - Nick Bruel | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nick Bruel
WYMIAR
11,83 MB
NAZWA PLIKU
Zły Kocurek. Kłopoty z kociakami.pdf
ISBN
5797579924300

OPIS

Okropne wieści dochodzą z sąsiedztwa! Schronisko dla kotów ma kłopoty. Rodzina Kocurka postanawia pomóc kociakom w potrzebie. Trzeba zaopiekować się bezdomnymi kociakami. Kocurek nie będzie miał nic przeciwko temu, prawda?Cóż, nieprawda. Będzie miał.Czy Kocurkowi uda się pokonać własną niechęć do dzielenia się przestrzenią, jedzeniem i –AAAA – zabawkami?Prześmieszna seria dla początkujących czytelników i zaawansowanych kociarzy (oraz psiarzy). Duże litery i komiksowe elementy sprawiają, że jest łatwa do samodzielnego czytania, a potężna dawka humoru sprawia, że chętnie po nią sięga każde dziecko.

Kocurek nie będzie miał nic przeciwko temu,... - ISBN: 978-83-6657-760-2 Okropne wieści dochodzą z sąsiedztwa! Schronisko dla kotów ma kłopoty.

Rodzina Kocurka postanawia pomóc kociakom w potrzebie. Trzeba zaopiekować się bezdomnymi kociakami. Książka Zły Kocurek Kłopoty z kociakami - Nick Bruel Okropne wieści dochodzą z sąsiedztwa! Schronisko dla kotów ma kłopoty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI