Ksiądz Dolindo na Górze Błogosławieństw

Ksiądz Dolindo na Górze Błogosławieństw - ks. Pasquale Rea | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
ks. Pasquale Rea
WYMIAR
4,9 MB
NAZWA PLIKU
Ksiądz Dolindo na Górze Błogosławieństw.pdf
ISBN
5920808146994

OPIS

Proboszcz parafii księdza Dolindo o duchowości mistyka z Neapolu Żyj błogosławieństwami jak ks. DolindoKsiądz Pasquale Rea, proboszcz neapolitańskiego kościoła, w którym znajduje się grób księdza Dolindo, podczas swojej posługi duszpasterskiej nawiązał z autorem modlitwy „Jezu, Ty się tym zajmij” osobistą i głęboką więź. Ta relacja buduje jego kapłańskie życie, ale przede wszystkim pomaga troszczyć się o zachowanie pamięci o Świętym Kapłanie z Neapolu.W książce „Ksiądz Dolindo na Górze Błogosławieństw” Autor szczególną uwagę poświęca ośmiu błogosławieństwom, które komentuje w odniesieniu do życia i tekstów ks. Dolindo. W tym kontekście opisuje duchowość ks. Dolindo i jego życie, pełne prób, cierpień, a także wielkiej ufności i miłości do Boga i bliźnich. To wiarygodne świadectwo Ewangelii, które zachęci każdego z nas do podjęcia drogi prawdziwego nawrócenia i codziennego życia błogosławieństwami.

Zobacz inne Religia, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. W książce „Ksiądz Dolindo na Górze Błogosławieństw" Autor szczególną uwagę poświęca ośmiu błogosławieństwom, które komentuje w odniesieniu do życia i tekstów ks. Dolindo.

W tym kontekście opisuje duchowość ks. Dolindo i jego życie, pełne prób, cierpień, a także wielkiej ufności i miłości do Boga i bliźnich. Ksiądz Dolindo na Górze Błogosławieństw Rea Pasquale.

POWIĄZANE KSIĄŻKI