Kraina ruin. Oko za oko. Tom 1

Kraina ruin. Oko za oko. Tom 1 - Derek Laufman | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Derek Laufman
WYMIAR
8,7 MB
NAZWA PLIKU
Kraina ruin. Oko za oko. Tom 1.pdf
ISBN
9172317036887

OPIS

Komiks napisał i zilustrował duet również iście klasyczny: Steve Niles i Bernie Wrightson. To wydanie zbiorcze zawiera czteroczęściową serię oraz obszerną galerię niepublikowanych dotąd projektów i szkiców Wrightsona zaczerpniętych z oryginalnych. Uzupełniające ilustracje do ostatniego rozdziału stworzył Kelley Jones, wyznaczony osobiście przez rysownika do dokończenia serii Frankenstein żyje, żyje! Bloodshot ruszył na łowy. Zdeterminowany aby powstrzymać falę terroru przelewającą się przez Kolorado, Bloodshot wyrusza w podróż przez Góry Skaliste aby zniszczyć nanity, które budzą w ludziach rządzę zabijania. Czy uda mu się dopiąć swego wbrew alkoholowi, narkotykom i chorym wizjom nawiedzającym jego głowę? Przekonaj się sam. W drugim tomie serii autorstwa bestsellerowego scenarzysty Jeffa Lemire’a (Waleczni, Descender) oraz nominowanego do nagrody Eisnera artysty Butcha Guice (Ninjak, Zimowy Żołnierz). Bloodshot Odrodzenie #6-9 kontynuuje historię okrzykniętą jedną z najlepszych serii roku przez IGN, Uproxx, Comic Vine i wielu innych!

Nasi bohaterowie wraz z nie zawsze wiernymi kompanami muszą uciekać przed ba... Kraina Ruin - 1 - Oko za oko Kod produktu: KBOOM012. Dostępność: dostępny: Wysyłka w: 1-7 dni.

Nasi bohaterowie wraz z nie zawsze wiernymi kompanami muszą uciekać przed bandą podstę Opis: Kraina Ruin 1 Oko za oko - Laufman Derek. W Krainie Ruin każdy poszukiwacz dba tylko o siebie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI