Jeremiah. Powrót Simona. Tom 14

Jeremiah. Powrót Simona. Tom 14 - Hermann | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hermann
WYMIAR
8,40 MB
NAZWA PLIKU
Jeremiah. Powrót Simona. Tom 14.pdf
ISBN
7588035030220

OPIS

Pewne zamieszanie wprowadza powrót do domu brata właściciela, Simona, po przymusowym pobycie w zakładzie psychiatrycznym. Simon zawsze był powodem kłopotów dla najbliższych oraz dla całego otoczenia, i wygląda na to, że z upływem lat wcale się to nie zmieniło.Jednocześnie w okolicy farmy ginie człowiek, a przypadkowymi świadkami tej śmierci są dwaj wędrowcy ? Jeremiah i Kurdy. Kiedy ktoś kradnie temu ostatniemu jego ukochaną mulicę Ezrę, niewinny początkowo figiel stopniowo zmienia się w groźną konfrontację. Tropy zaś prowadzą wprost na farmę Sikorskych…W czternastym epizodzie przygód Jeremiaha i Kurdy’ego dwaj włóczędzy ponownie trafiają w sam środek konfliktu, w którym po jednej stronie stają wielkie pieniądze i ludzka bezduszność, zaś po drugiej ? zasady prawa i jego nieliczni przedstawiciele.

Pewne zamieszanie wprowadza powrót do domu brata właściciela, Simona, po przymusowym pobycie w zakładzie psychiatrycznym. Simon zawsze był powodem kłopotów dla najbliższych oraz dla całego ... Jeremiah T.14 Powrót Simona jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Powrót Simona.

14 Powrót Simona (2017) Simon est de retour (1989) 15 Aleks (2017) Alex (1990) 16 Czerwona linia (2018) La Ligne rouge (1992) 17 Trzy, może cztery motory (2018) Jeremiah 14 Powrót Simona książka papierowa Hermann Huppen. 0,0.

POWIĄZANE KSIĄŻKI