Jeremiah. Czerwona Linia Tom 16

Jeremiah. Czerwona Linia Tom 16 - Hermann | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hermann
WYMIAR
6,90 MB
NAZWA PLIKU
Jeremiah. Czerwona Linia Tom 16.pdf
ISBN
7222640194977

OPIS

Tym razem przyjaciele trafiają do miasta, w którym dwa klany rywalizują o wpływy, organizując krwawe walki zapaśników. Niestety, w Kurdym budzi się dusza romantyka, co zazwyczaj zwiastuje kłopoty ? miejscowy watażka Rod nie lubi, kiedy jakiś przybłęda zadaje się z jego dziewczyną. Wszystko wskazuje na to, że Jeremiah znowu będzie musiał wyciągać przyjaciela z nielichych tarapatów…Kultowa seria belgijskiego mistrza komiksu Hermanna jak zawsze zachwyca sugestywnością i bogactwem obrazu świata nie tak odległej przyszłości oraz wciąga czytelnika opowieścią pełną dramatycznych zwrotów, ale i gorzkiego humoru.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim.

Czerwona Linia - Huppen Hermann - opis książki: Szesnasty rozdział odysei Jeremiaha i Kurdy ego w świecie podnoszącym się z ruin nuklearnego kataklizmu. Tym razem przyjaciele trafiają do miasta, w którym dwa klany rywalizują o wpływy, organizując krwawe walki zapaśników. Jeremiah - 16 - Czerwona Linia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI