Janusz Majer. Góry w cieniu życia

Janusz Majer. Góry w cieniu życia - Dariusz Jaroń | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dariusz Jaroń
WYMIAR
9,51 MB
NAZWA PLIKU
Janusz Majer. Góry w cieniu życia.pdf
ISBN
9917282769370

OPIS

To nie jest biografia, jakich mnóstwo w księgarniach. To opowieść o miłości do gór, o pasji, o przyjaźniach, nie tylko górskich, i o doskonaleniu ciekawości świata.Dla Janusza Majera w górach zawsze najważniejszy był człowiek. Wyniki sportowe i własne ambicje schodziły na dalszy plan. Był kierownikiem wielu wypraw w czasach złotej ery polskiego himalaizmu, świadkiem triumfów i porażek, wydarzeń zabawnych i tragicznych.Legenda polskiego himalaizmu opowie Wam o swoim górskim żywocie i o tym, jak odnaleźć w sobie dystans i pokorę wobec potęgi natury tam, gdzie o życiu i śmierci decydują niuanse. O tym, co dzieje się w człowieku, gdy na odludziu, wśród śniegu i lodu odchodzą przyjaciele, a Wy nie wiecie, co ze sobą począć. Pokaże, jak on i jemu podobni radzili sobie w chwilach, gdy gasła wszelka nadzieja.Zaprosi Was też do swojego domu, gdzie otoczony książkami, przy lampce dobrego wina, gości przyjaciół, snuje opowieści i plany kolejnych podróży.

Góry w cieniu życia Dariusz Jaroń , ... Dla Janusza Majera w górach zawsze najważniejszy był człowiek.

Pisanie biografii długo odkładał na później, podobnie jak w górach wysokich nierzadko rezygnację z ataku szczytowego kwitował krótkim: „Pieprzę to! Napisz recenzję o produkcie: Janusz Majer. Góry w cieniu życia Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI