Biblia oleju kokosowego

Biblia oleju kokosowego - Bruce Fife | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bruce Fife
WYMIAR
7,97 MB
NAZWA PLIKU
Biblia oleju kokosowego.pdf
ISBN
4509276035790

OPIS

Olej kokosowy to nie tylko produkt spożywczy, ale również lek. Będziesz zaskoczony ilością zastosowań tego oleju, które znajdziesz w tej książce. Jeśli cierpisz na cukrzycę, pomoże Ci on dbać o odpowiedni poziom cukru we krwi. Wszyscy, którzy borykają się z nadwagą, przekonają się, że trzy łyżki tego oleju dziennie mogą zdziałać cuda i bez wyrzeczeń powrócą do prawidłowej wagi. Olej kokosowy odciąża trzustkę, ponieważ obniża zapotrzebowanie organizmu na enzymy i hormony trzustkowe. Jest on ceniony przede wszystkim za to, że łagodzi objawy chorób neurodegeneracyjnych, takich jak choroba Alzheimera, Parkinsona, SM i inne. 3 łyżki oleju kokosowego dziennie uwolnią Cię od bólu.

Udowadnia, że jest on pomocny szczególnie u osób z problemami trawiennymi. Biblia oleju kokosowego. 1001 zastosowań oleju kokosowego.

Jeśli nie chcemy sobie zaszkodzić, lepiej, byśmy do smażenia używali innych tłuszczów. W maśle jest aż o niemal 20 proc.

POWIĄZANE KSIĄŻKI