Akupunktura oka według profesora Johna Boela. Czy niewidomi zaczną widzieć?

Akupunktura oka według profesora Johna Boela. Czy niewidomi zaczną widzieć? - Jacek Skarbek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Skarbek
WYMIAR
8,56 MB
NAZWA PLIKU
Akupunktura oka według profesora Johna Boela. Czy niewidomi zaczną widzieć?.pdf
ISBN
6996820468374

OPIS

Autor, Jacek Skarbek, jest certyfikowanym przez profesora Johna Boela terapeutą Nowoczesnej Akupunktury Oka, której efekty można czasem dostrzec już po pierwszym dniu zabiegów. W tej książce opisuje metodę, którą również sam wykonuje. Jego pacjentami są często osoby, którym medycyna konwencjonalna nie jest już w stanie pomóc. Dla wielu z nich akupunktura oka według Johna Boela okazała się skutecznym rozwiązaniem. Ponieważ metoda ta nie powoduje skutków ubocznych, może być z powodzeniem stosowana nawet u dzieci. Polega ona na akupunkturze różnych części ciała, ale nie oka. Jest zatem całkowicie bezpieczna. Jest również stosowana w przypadku zwyrodnieniowych chorób oczu, zaćmy czy astygmatyzmu. Wyostrz swój wzrok.

Autor, współpracujący z Wydawnictwem Vital, jest certyfikowanym przez profesora Johna Boela terapeutą Nowoczesnej Akupunktury Oka, której efekty dostrzeżesz ... Opis: Akupunktura oka według profesora Johna Boela. Czy niewidomi zaczną widzieć ? - Skarbek Jacek.

W tej książce opisuje metodę, którą ... Zobacz koniecznie Uzdrawianie Akupunktura oka według profesora Johna Boela. Czy niewidomi zaczną widzieć? w cenie 35.00 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI