Zły czas

Zły czas - K.N. Haner | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
K.N. Haner
WYMIAR
8,17 MB
NAZWA PLIKU
Zły czas.pdf
ISBN
3347219137022

OPIS

Nadchodzi bardzo ZŁY CZAS.Wszystko, co mi się przydarzyło, było jak senny koszmar.Trafiłam w sam środek mafijnego piekła.Chwilowe poczucie bezpieczeństwa było dla mnie zgubne.Wierzyłam, że David mi pomoże, ale on mnie oszukał.Oboje kłamaliśmy Phixowi prosto w oczy. To nie mogło skończyć się dobrze.Zostaliśmy ukarani. Największą karą dla mnie jest powrót do rzeczywistości.Nie wiem, co robić, a muszę zmierzyć się z czymś, czego kompletnie nie rozumiem i nie znam.Myślałam, że jestem nikim. Myliłam się.Jestem Królową Koki i stoję przed największym wyzwaniem w życiu.Polują na mnie najgorsi tego świata.W tym mój mąż.Phix.Znalazłam się w złym miejscu i czasie, a tam był ON...Mężczyzna, który mnie pokochał.I znienawidził.

Jak tylko zaczniecie ją czytać, nie będziecie w stanie jej odłożyć, aż jej nie skończycie. Zły czas, oj tak zły czas. Siła kobiet w mafii, siła w nowej rzeczywistości.

Haner Patronat Blonderka.pl -30 września 2020- Drugi tom mocnej, mrocznej i wywołującej skrajne emocje serii Niebezpieczni mężczyźni. W tej części gwarantuję Wam dalej będzie zaskakująco, ostro, wulgar "Zły czas" to kolejna opowieść polskiej pisarki, wydającej pod pseudonimem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI