Zaklęcie zapomnienia

Zaklęcie zapomnienia - Lauren Myracle | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lauren Myracle
WYMIAR
4,62 MB
NAZWA PLIKU
Zaklęcie zapomnienia.pdf
ISBN
6007430123120

OPIS

Kontynuacja „Dnia życzeń”, pełnego magii i zwyczajności, sekretów i zwierzeń.Trzeciej nocy trzeciego miesiąca po trzynastych urodzinach dziewczęta z Wierzbowego Wzgórza wypowiadają trzy życzenia. Jedno życzenie niemożliwe do spełnienia. Jedno życzenie, które sama możesz spełnić. I ostatnie, najskrytsze życzenie z głębi serca. Czas na drugą siostrę. Daria nie wierzy w magię. Ale jak mawia Ptasia Staruszka, najważniejsze, że magia wierzy w nią…Kiedy nadchodzi jej Dzień Życzeń, Daria chciałaby zapomnieć o tej tradycji. Ale to niemożliwe… Dziesięć lat wcześniej życzenie wypowiedziane przez jej mamę spowodowało, że ich rodzina się rozpadła. W zeszłym roku siostra Darii, Natasza, życzyła sobie, żeby mama wróciła. Ale przeszłość to coś, co powinno się zostawić za sobą. To dlatego Daria zamknęła swoje najboleśniejsze wspomnienia w najdalszych zakątkach umysłu, żeby już nigdy jej nie raniły. Kiedy jednak przeszłość powraca, Daria zaczyna rozumieć, że decyzja o tym, jakie są jej życzenia, jest prawdopodobnie najważniejszą w jej życiu.

Daria chciałaby zapomnieć o tej tradycji. Ale to niemożliwe… Dziesięć lat wcześniej życzenie wypowiedziane przez jej mamę spowodowało, że ich rodzina się rozpadła.

Sprawdź! Informacje o ZAKLĘCIE ZAPOMNIENIA, MYRACLE LAUREN - 9652947508 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-09-29 - cena 28,73 zł Kontynuacja „Dnia życzeń", pełnego magii i zwyczajności, sekretów i zwierzeń.Trzeciej nocy Zaklęcie zapomnienia, Dzień życzeń Tom 2 - opis produktu: Kontynuacja `Dnia życzeń`, pełnego magii i zwyczajności, sekretów i zwierzeń.

POWIĄZANE KSIĄŻKI