Prawo autorskie. Zarys problematyki

Prawo autorskie. Zarys problematyki - Jerzy Szczotka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Szczotka
WYMIAR
12,71 MB
NAZWA PLIKU
Prawo autorskie. Zarys problematyki.pdf
ISBN
7656461167484

OPIS

Książka zawiera syntetyczną prezentację całości problematyki polskiego prawa autorskiego i praw pokrewnych.W przystępny sposób omówiono m.in.:treść autorskich praw osobistych i majątkowych, dozwolony użytek osobisty i publiczny utworów, ochronę prawną wizerunku, prawa pokrewne, w tym prawa do artystycznych wykonań i prawa do fonogramów i wideogramów.Publikacja zawiera także analizę wiążących Polskę umów międzynarodowych w dziedzinie prawa autorskiego i praw pokrewnych; wskazane są dyrektywy unijne i ich wpływ na polskie przepisy, a także ważniejsze wyroki Trybunału Sprawiedliwości UE służące wykładni prawa unijnego i przez to polskiego.Adresaci:Książka jest skierowana przede wszystkim do studentów prawa oraz innych kierunków, na których prowadzi się wykłady z zakresu prawa autorskiego i praw pokrewnych. Będzie przydatna także prawnikom praktykom, pracownikom instytucji kultury, oświaty, stacji radiowych i telewizyjnych, portali internetowych oraz wydawcom.

Autorami książki ... Prawo autorskie. Zarys problematyki (Jerzy Szczotka).

Zarys problematyki w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! £12.51 - Książka zawiera syntetyczną prezentację całości problematyki polskiego prawa autorskiego i praw pokrewnych. W przystępny sposób omówiono m.in.: - treść autorskich praw osobistych i majątkowych, - eBook Prawo autorskie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI