Pokora (książka audio)

Pokora (książka audio) - Szczepan Twardoch | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Szczepan Twardoch
WYMIAR
5,71 MB
NAZWA PLIKU
Pokora (książka audio).pdf
ISBN
9851089583301

OPIS

Pożądanie. Władza. Uległość.Co stracisz, walcząc o godność?Epicka powieść o rewolucji, wojnie i miłości.11 listopada 1918. Leutnant Alois Pokora wychodzi ze szpitala na ulice zrewoltowanego Berlina. Stary świat się skończył.La Belle Époque umarła w okopach I wojny światowej. Nowy świat rodzi się w bólach: na froncie zachodnim i podczas rewolucji, przetaczającej się przez pokonane Niemcy.Alois nie należał do starego świata, nie należy też do nowego. Syn górnika z Górnego Śląska, zrządzeniem losu wyrwany z proletariackiej rodziny, wszędzie spotyka się z pogardą i odrzuceniem. Samotny i prześladowany, wierzy tylko w erotyczną relację z perwersyjną, dominującą Agnes. Jednak w świecie, który się skończył, nic nie jest prawdziwe.Pokora to porywająca powieść o miłości, wojnie i rewolucji. Epicka historia o Berlinie i Śląsku, o Niemcach i Polakach, o podziałach społecznych i etnicznych. O pożądaniu, władzy, uległości i cenie, jaką płaci się w walce o godność.AUDIOBOOK W INTERPRETACJI MICHAŁA ŻURAWSKIEGO

11 listopada 1918. Leutnant Alois Pokora wychodzi ze szpitala na ulice zrewoltowanego Berlina.

Nowy świat rodzi się w bólach: na froncie zachodnim i podczas rewolucji, przetaczającej się ... POKORA KLEJNOT ŚWIĘTYCH - Andrew Murray • AUDIO-KSIĄŻKI RELIGIJNE • pliki użytkownika tesroz przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • a Pokora klejnot świętych Wrowadzenie.mp3, b Pokora klejnot świętych Pokora chwałą stworzenia.mp3 Pokora - opis książki. Pokora przenosi czytelników do początków XX wieku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI