Gdzie byłaś?

Gdzie byłaś? - Eliza M. Domagała | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eliza M. Domagała
WYMIAR
12,82 MB
NAZWA PLIKU
Gdzie byłaś?.pdf
ISBN
2435206638443

OPIS

Lubiana piosenkarka u szczytu kariery przechodzi załamanie i ukrywa się przed fanami na odludziu. Wybiera miejsce, które w magiczny sposób połączy ją z przeszłością.Talent okazał się dziedzicznym darem: jej ojciec i babka też byli związani z estradą. I chociaż matka – ceniony naukowiec – pragnęła ustrzec ją przed taką karierą, Anna podąża za przeznaczeniem.Rozczarowana i wypalona ucieka od środowiska. Traci swoje dotychczasowe tak upragnione życie. Ale coś odnajduje i coś zyskuje. Czy powrót na scenę w nowych okolicznościach okaże się możliwy?Które życie jest prawdziwe – estradowe w blasku fleszy czy w zaciszu odnalezionej przeszłości?

Wartka akcja, po mistrzowsku budowane napięcie i duża porcja świetnego czarnego humoru sprawiają, że wprost nie sposób oderwać się od lektury! Autorka stworzyła znakomite sylwetki bohaterów. Tam Gdzie Pójdziesz Ty Lyrics: Błądziłem tak długo, że wątpiłem, czy istniejesz / Pytałem, gdzie jesteś z dnia na dzień tracąc nadzieję / Wyrazy bólu co dzień pokrywały szare ... Gdzie było getto warszawskie? Getto warszawskie istniało od listopada 1940 r. do maja 1943 r.

Cezary Tomczyk i Borys Budka / Źródło: PAP / Radek Pietruszka Bezskutecznie próbuję sobie przypomnieć, kiedy po raz ostatni w tym miejscu zajmowałem się opozycją. ... Chcąc pomóc wam w zakupach, przygotowaliśmy dla was listę polskich i zagranicznych sklepów, w których możecie wypatrywać obecności PS5.Wpis będzie stale aktualizowany, więc możecie liczyć na „najświeższe" informacje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI