Dobry zysk

Dobry zysk - Charles G. Koch | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Charles G. Koch
WYMIAR
3,82 MB
NAZWA PLIKU
Dobry zysk.pdf
ISBN
7578822730964

OPIS

Rewolucyjny system zarządzania, który doprowadził do jednego z największych sukcesów firmowych naszych czasów.Charles Koch dołączył do rodzinnej firmy, z siedzibą w Wichicie, w 1961 roku, kiedy jej wartość wyceniano na 21 milionów dolarów. Sześć lat później został dyrektorem zarządu i prezesem Koch Industries, Inc. Obecnie wartość grupy kapitałowej Koch szacuje się na 100 miliardów dolarów, co czyni ją jednym z największych przedsiębiorstw znajdujących się w prywatnych rękach. Przez ponad 50 lat firma przekroczyła 27 razy wzrost wartości indeksu S&P 500 i planuje podwajać swój zysk przeciętnie co sześć lat.Czym zajmuje się ta firma i dlaczego jest tak niezwykle dochodowa? Nazwy „Koch” nie znajdziecie na swoim plamoodpornym dywanie, dżinsach ze streczem, podzespołach smartfona czy na super chłonnych pieluszkach waszego dziecka, chociaż produkuje je właśnie ta spółka. A te innowacje oraz wiele innych napędza opracowany przez Charlesa Kocha ramowy system zarządzania opartego na rynku – Market-Based Management® (MBM).

Jak tworzenie wartości dla innych zbudowało firmę, która odniosła jeden z największych s (e-book) 42,50 zł 47,00 zł Oszczędzasz 4,50 zł Konto Dobry Zysk z Bank Pekao SA. Otwórz i wypełnij formularz dostępny pod tym linkiem.

Dla posiadaczy rachunku w GBS Banku w Strzelinie jest możliwość założenia lokaty przez Internet. Środki na lokacie objęte są 100% gwarancją BFG do wysokości 100 000 EUR. Dobry zysk Zgłoś do moderatora.

POWIĄZANE KSIĄŻKI