100 prostych przepisów na dania ketogeniczne

100 prostych przepisów na dania ketogeniczne - Maya Krampf | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maya Krampf
WYMIAR
6,96 MB
NAZWA PLIKU
100 prostych przepisów na dania ketogeniczne.pdf
ISBN
3674431256118

OPIS

Myślisz, że dieta ketogeniczna jest trudna, czasochłonna i droga? Nic bardziej mylnego! Specjalistka od niskowęglowodanowego żywienia i autorka popularnego bloga udowodni Ci, że kuchnia ketogeniczna jest smaczna, łatwa, a do przygotowania zdrowych potraw nie będziesz potrzebował więcej niż 10 składników. Z pomocą przepisów na dania ketogeniczne, które Maya Krampf zebrała dla Ciebie w tej pięknie ilustrowanej książce kucharskiej, zaskoczysz rodzinę i znajomych. Dzięki diecie ketogenicznej zyskasz szczupłą sylwetkę, dobre samopoczucie, a co najważniejsze – zdrowie! Badania dowodzą: dieta ketogeniczna pomaga w eliminowaniu wielu chorób autoimmunologicznych. Keto może być proste i pyszne!

Wysyłamy w: 24 godziny + czas dostawy. 24 godziny Książka 100 prostych przepisów na dania ketogeniczne do kupienia na zdrowepodejscie.pl za jedyne 54,55 zł (Rabat 32%).

Największy wybór ebooków na Amazon Kindle oraz inne czytniki. Przekonaj się, że dieta nigdy nie była tak prosta. Autorka popularnego bloga o niskowęglowodanowym żywieniu przekazuje w Twoje ręce 100 łatwych przepisów na dania ketogeniczne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI