Złoto i krew. W szponach czerezwyczajki

Złoto i krew. W szponach czerezwyczajki - Stanisław Wotowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stanisław Wotowski
WYMIAR
12,16 MB
NAZWA PLIKU
Złoto i krew. W szponach czerezwyczajki.pdf
ISBN
4948419610228

OPIS

Już za chwilę Korski zostaje porwany przez członków tajemniczej organizacji i poddany torturom. Podaje im mylne hasło i dociera wreszcie do Czukiewiczowej. Jednak to dopiero początek jego problemów. W historię z porwaniem nie wierzy jego narzeczona Jadwiga, córka bogatego przemysłowca Dulemby. Ten z kolei zamierza ożenić się z dużo młodszą od siebie Martą Dordonową, która czyha na jego majątek. Złoto i krew to połączenie kryminału salonowego z sensacyjną akcją szpiegowską.Fragment książki: ? Pójdziesz natychmiast, ale natychmiast ? na ulicę Kredytową... Pod numer 123... Tam zamieszkuje na pierwszym piętrze pani Czukiewiczowa...Wymienisz jej dwie cyfry... 23 i 15... Będziesz pamiętał... 23 i 15... ? Tak... tak... ? powtórzył zdumiony ? 23 i 15... Czy ta pani zrozumie? ? Doskonale zrozumie! ? teraz Korski spostrzegł dopiero, że nieznajomy przemawia wybitnie cudzoziemskim akcentem. ? Zrozumie... Grozi jej ogromne niebezpieczeństwo... Spełnisz mą prośbę?... ? Spełnię!... ? Jedno tylko jeszcze... ? wargi mężczyzny poruszały się coraz powolniej, a głos brzmiał cicho.? Jedno... Nachyl się bliżej... Korski, aż ukląkł na ziemi i przyłożył do jego ust swe ucho, ? Jedno... ? tamten ledwie z siebie wyrzucał wyrazy, ? Ani słówka nie szepniesz... o tym...nikomu... A zwłaszcza... Policji!... ? Policji?

Podaje im mylne hasło i dociera wreszcie do Czukiewiczowej. Jednak to dopiero początek jego problemów. Książka Złoto i krew W szponach czerezwyczajki - Wotowski Stanisław A.

Jednak to dopiero początek jego problemów. W historię z ... Zobacz koniecznie Sensacja.

POWIĄZANE KSIĄŻKI