Przewodnik na ścieżce coacha. Jakich błędów unikać podczas sesji coachingu

Przewodnik na ścieżce coacha. Jakich błędów unikać podczas sesji coachingu - Robert Łężak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Łężak
WYMIAR
12,4 MB
NAZWA PLIKU
Przewodnik na ścieżce coacha. Jakich błędów unikać podczas sesji coachingu.pdf
ISBN
1084371558332

OPIS

Książka Roberta Łężaka to lektura zarówno dla początkującego, jak i doświadczonego coacha. „Przewodnik na ścieżce coacha” przyda się również superwizorom i HR-owcom kierującym pracowników na coaching, a także klientom coachingu pragnącym lepiej zrozumieć, czym jest, a czym nie jest coaching. Pokazuje delikatną i skomplikowaną strukturę procesu coachingowego i podaje sprawdzone recepty na jego prawidłowe poprowadzenie. Autor czerpie ze swojego bogatego doświadczenia, pokazując, jakie błędy można popełnić w trakcie prowadzenia praktyki coachingowej i jak im zapobiec.Punkt wyjścia stanowi wnikliwe omówienie zagadnień etycznych oraz podstawowych kompetencji coacha w ujęciu trzech niezależnych organizacji odpowiadających za standardy coachingu (EMCC, ICF i Izby Coachingu). Do nich odwołuje się Autor omawiając najczęściej popełniane przez coachów błędy oraz sposoby na doskonalenie własnego warsztatu.Czytelnik dowie się między innymi:Jak dobrze przygotować się do sesji coachingowych.Jak skutecznie poprowadzić pierwszą sesję i co zawrzeć w kontrakcie z klientem.Jak pomóc klientowi jasno określić cele.Jak właściwie ustalić liczbę spotkań potrzebnych na realizację celu oraz stawki za sesje.Jak unikać najczęstszych błędów w komunikacji.Jak skutecznie zarządzać całym procesem coachingowym.Jak mierzyć efekty coachingu.Kiedy zasugerować klientowi skorzystanie z pomocy innego specjalisty.O AutorzeRobert Łężak – aredytowany mentor i coach EMCC z dwunastoletnim doświadczeniem, superwizor i wykładowca odpowiedzialnego coachingu w Norman Benett Academy, Akademii Leona Koźmińskiego, Szkole Głównej Handlowej i Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. Pisze o sobie: „Moją misją jest tworzenie świata, do którego inni zechcą przynależeć, by wydobywać z siebie najlepsze cechy, rozwijać możliwości, stawać się doskonałymi i pomagać innym, by również stawali się najlepszą wersją samego siebie”.

Jakich błędów unikać podczas sesji coachingu - Robert Łężak - Aros - dyskont książkowy - tanie książki Coaching - Wszystko na temat coachingu, definicja coachingu, rodzaje coachingu, kim jest coach, jak wybrać dobrego coacha i jak zostać akredytowanym coachem tel. +48 667 951 750 e-mail: Coaching Przewodnik na ścieżce coacha.

Jakich błędów unikać podczas sesji coachingu. Autor: Robert Łężak.

POWIĄZANE KSIĄŻKI