Orzechy i pestki

Orzechy i pestki - Lara Gessler | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lara Gessler
WYMIAR
7,24 MB
NAZWA PLIKU
Orzechy i pestki.pdf
ISBN
5733075640083

OPIS

Wyjątkowa książka mistyczno-kulinarna autorstwa Lary Gessler.Orzechy i pestki kochamy wszyscy, zwłaszcza Lara Gessler. W jej rodzinnym domu worek orzechów łuskanych w czasie przygotowań do Bożego Narodzenia zbliżał bardziej niż lepienie pierogów. Dlatego zdecydowała się na kilkutygodniową wyprawę po największych plantacjach orzechów i pestek. Tak właśnie powstała ta książka. W przewodniku znajdziesz: - praktyczne porady, jak kupować i przechowywać orzechy i pestki - ich historię oraz obrzędy i zwyczaje z nimi związane - tradycyjne przepisy - autorskie przepisy i kulinarne inspiracje Lary GesslerPełna pasji i wyobraźni opowieść o orzechach i pestkach, bez których trudno wyobrazić sobie współczesną kuchnię. A wszystko z miłości do gotowania!Z jutowego worka na orzechy wysypały się chrupiące opowieści. Zamknięte w łupinach czekały na właściwy czas - i na Larę Gessler, wrażliwą opowiadaczkę. Jak muszle znad morza przytknięte do ucha, rozgadały się na dobre. Zaglądają do przeszłości, płyną pod prąd, karmią ciało i duszę. Wyłuskajcie z nich moc. Daria Pawlewska, redaktorka naczelna i wydawczyni magazynu kulturalno-kulinarnego "KUKBUK"Lara Gessler - ukończyła socjologię w Collegium Civitas w Warszawie. Przez rok pracowała i szkoliła się pod okiem najlepszych szefów kuchni w Londynie. Mieszkała w Hiszpanii, Holandii i Nowym Jorku. Współwłaścicielka restauracji U Fukiera i Słodki Słony. W 2016 roku wydała książkę "Słodki zielnik Lary". W 2020 roku stworzyła Pracownię Kulinarną Lary Gessler, która jest miejscem otwartym i przyjaznym dla każdego, kto chce gotować.

Pestki, orzechy i nasiona można spożywać na surowo jako przekąskę lub dodawać np. do musli czy sałatek. Orzechy i pestki Sortuj wg: Nazwa produktu A-Z Nazwa produktu Z-A Cena rosnąco Cena malejąco.

Tak właśnie powstała ta książka. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators ... Orzechy i pestki. Przewodnik mistyczno-kulinarny Akcesoria do kuchni już od 28,33 zł - od 28,33 zł, porównanie cen w 36 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI