Inni ludzie

Inni ludzie - C.J. Tudor | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
C.J. Tudor
WYMIAR
10,10 MB
NAZWA PLIKU
Inni ludzie.pdf
ISBN
2242312292047

OPIS

Gabe, wracając pewnej nocy do domu, tkwi w korku za pordzewiałym starym samochodem. Nagle w tylnej szybie widzi twarz dziewczynki. Z jej ust wydobywa się tylko jedno słowo: „Tatusiu”.To jego pięcioletnia córka, Izzy. Nigdy więcej już jej nie zobaczy.Trzy lata po zaginięciu córki Gabe spędza dni i noce podróżując po autostradzie, szukając samochodu, w którym widział Izzy, i nie tracąc nadziei, choć większość ludzi uważa, że dziewczynka nie żyje.Fran i jej córka Alice również przejechały wiele kilometrów autostradą. Ale nie poszukując. Uciekając. Starając się wyprzedzić ludzi, którzy chcą ich skrzywdzić. Ponieważ Fran zna prawdę. Wie, co naprawdę stało się z córką Gabe’a. Wie, kto jest odpowiedzialny. I wie, co zrobią, jeśli kiedykolwiek dogonią ją i Alice…Autorka bestsellerowych „Kredziarza” i „Zniknięcia Anne Thorne” wciąga czytelników w nową pasjonującą intrygę.

Jak przystało na Dorotę Masłowską, z ironią i dowcipem przygląda się różnym grupom, a przy tym nie stroni od bezlitosnego wytykania ich hipokryzji i głupoty. „ Inni ludzie " to próba portretu Polski trzy dekady po transformacji, opowieść o wspólnocie, którą od środka rozsadzają uprzedzenia i nienawiść. Rzecz o polskim społeczeństwie, w którym pęka międzyludzka więź, a narodowa tożsamość budowana jest na wrogości do innych: Ukraińców, Wietnamczyków czy gejów. Inni ludzie - powieść Doroty Masłowskiej wydana w 2018 w Krakowie przez Wydawnictwo Literackie.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Inni ludzie. Książkę tę należy czytać ciągle bo nie można od niej się odezwać.polecam .

POWIĄZANE KSIĄŻKI