Gdziekolwiek spojrzysz. Trylogia Ukryta sieć. Tom 3

Gdziekolwiek spojrzysz. Trylogia Ukryta sieć. Tom 3 - Jakub Szamałek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jakub Szamałek
WYMIAR
9,16 MB
NAZWA PLIKU
Gdziekolwiek spojrzysz. Trylogia Ukryta sieć. Tom 3.pdf
ISBN
5082068886836

OPIS

Trzecia i najbardziej brawurowa część bestsellerowej trylogii „Ukryta sieć” Jakuba Szamałka.2020 rok. W Żelaznej Górze dochodzi do katastrofalnego wycieku na terenie kopalni miedzi. W ręce analityków złośliwego oprogramowania trafia tajemniczy wirus. Reporterka Julita Wójcicka odkrywa, że złoczyńcy, których nieprzerwanie śledzi od dwóch lat, zainteresowali się nagle... zbiorami bibliotecznymi. To, co łączy wszystkie, pozornie niepasujące do siebie wątki, to Sztuczna Inteligencja. Nic już nie będzie takie samo jak przedtem. Przeciwnik okaże się silniejszy niż kiedykolwiek. Wartka akcja, charyzmatyczna główna bohaterka, mocne osadzenie we współczesnej rzeczywistości oraz realność przedstawionych wydarzeń sprawiają, że po przeczytaniu powieści trudno się otrząsnąć.

W ręce analityków złośliwego oprogramowania trafia tajemniczy wirus. Repo Kup teraz na Allegro.pl za 31,89 zł - Gdziekolwiek spojrzysz Ukryta sieć Tom 3 Szamałek z miasta Białystok.

Tom 3 Jakub Szamałek. Trzecia i najbardziej brawurowa część bestsellerowej trylogii „Ukryta sieć" Jakuba Szamałka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI