Dotyk Boga

Dotyk Boga - o. Józef Witko | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
o. Józef Witko
WYMIAR
7,36 MB
NAZWA PLIKU
Dotyk Boga.pdf
ISBN
8863028297225

OPIS

Pozwól, aby Jego dotyk Cię uzdrowiłDlaczego kochający nas Bóg pozwala na cierpienie? Czy ono ma w ogóle jakiś sens? Jak sobie z nim poradzić?Opierając się zarówno na własnych doświadczeniach, jak i historiach bohaterów Biblii, o. Józef Witko pokazuje, że uzdrawiająca moc Boga nie jest zarezerwowana tylko dla świętych. Ona jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy tylko dać Mu się dotknąć.Odkryj w swoim życiu pełen miłości dotyk Boga!o. Józef Witko – franciszkanin, znany kaznodzieja i rekolekcjonista. Od wielu lat odprawia Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe. Każdego roku uczestniczy w nich kilkadziesiąt tysięcy osób. Autor bestsellerowych książek (m.in. Uzdrawiająca moc Ducha Świętego, Wołaj do mnie, a odpowiem ci, Jabes. Modlitwa i błogosławieństwo, które zmieniają życie).

INDYWIDUALNA MODLITWA WSTAWIENNICZA. SZCZEGÓŁY.

Szkoła Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego Oddział Gliwice ul. Toszecka 36A 44-102 Gliwice Polska e-mail: biuro(at)snegliwice.org.

POWIĄZANE KSIĄŻKI