Czy naprawdę wszyscy tak mają? Najlepsze odpowiedzi na pytania o dorastanie

Czy naprawdę wszyscy tak mają? Najlepsze odpowiedzi na pytania o dorastanie - Jan von Holleben | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jan von Holleben
WYMIAR
7,13 MB
NAZWA PLIKU
Czy naprawdę wszyscy tak mają? Najlepsze odpowiedzi na pytania o dorastanie.pdf
ISBN
4659884737656

OPIS

Czy to źle, że mam trzynaście lat i nadal nie dojrzewam? Po co komu włosy łonowe? Jak wyglądają piersi od środka? Po czym poznać, że to zakochanie? Od kiedy można się całować? Czy naprawdę wszyscy tak mają? – zastanawiają się nastolatki, przeżywając pierwsze miłości i patrząc na zmieniające się ciało i zachowanie swoje i swoich rówieśników. Autorzy poważnie traktują ich pytania, zmartwienia i obawy i odpowiadają na nie w sposób bezpośredni, empatyczny i zrozumiały dla każdego.Książkę ilustrują pomysłowe zdjęcia fotografa Jana von Hollebena, które w zabawny i subtelny sposób obrazują przemiany związane z dorastaniem.

Autorem książki jest Jan von Holleben. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, edukacja, poradniki, poradniki.

Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Czy naprawdę wszyscy tak mają? Najlepsze odpowiedzi na pytania o dorastanie (Antje Helms). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Czy naprawdę wszyscy tak mają? Najlepsze odpowiedzi na pytania o dorastanie - Helms Antje - von Holleben Jan - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI