Taki właśnie jest grudzień

Taki właśnie jest grudzień - Donal Ryan | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Donal Ryan
WYMIAR
8,54 MB
NAZWA PLIKU
Taki właśnie jest grudzień.pdf
ISBN
2345917351758

OPIS

„Taki właśnie jest grudzień” to przejmująca, słodko-gorzka opowieść o roku z życia człowieka, który nie nadążał za światem.Johnsey Cunliffe desperacko próbuje trzymać się tego, co znane, nawet gdy traci tych, którzy przez całe życie chronili go przed trudną codziennością. Po śmierci rodziców dziedziczy rodzinną farmę i solidnie zaopatrzone konto bankowe. Nie umie jednak zarządzać ani jednym, ani drugim. W jego życie wkraczają wiejskie łobuzy i intryganci śledzący każdy jego krok. Kiedy po brutalnym pobiciu trafia do szpitala, wydawać by się mogło, że zazna wreszcie przyjaźni i miłości. Czy to wystarczy, aby przestał być tak rozpaczliwie samotny?„Zwięzłe, olśniewające, wyważone dzieło. To jedna z tych pięknych i poważnych powieści, która potrafi też rozbawić”.Sebastian Barry, Guardian„Jego bohaterowie to ludzie o wielkich sercach żyjący w świecie pełnym ciasnych umysłów”.Anne Enright, Observer„Boleśnie poruszająca. Ryan zachowuje równowagę między emocjami, zaskoczeniem i dwuznacznością. Wyznacza punkt odniesienia dla innych pisarzy”.John Boyne, The Irish Times

Nie umie ... Taki właśnie jest grudzień" to przejmująca, słodko-gorzka opowieść o roku z życia człowieka, który nie nadążał za światem. Johnsey Cunliffe desperacko próbuje trzymać się tego, co znane, nawet gdy traci tych, którzy przez całe życie chronili go przed trudną codziennością. „Taki właśnie jest grudzień" to przejmująca, słodko-gorzka opowieść o roku z życia człowieka, który nie nadążał za światem.

Johnsey Cunliffe desperacko próbuje trzymać się tego, co znane, nawet gdy traci tych, którzy ... Taki właśnie jest grudzień to przejmująca, słodko-gorzka opowieść o roku z życia człowieka, który nie nadążał za światem. Johnsey Cunliffe desperacko próbuje trzymać się tego, co znane, nawet gdy traci tych, którzy przez całe życie chronili go przed trudną codziennością. Opis: Taki właśnie jest grudzień - Ryan Donal „Taki właśnie jest grudzień" to przejmująca, słodko-gorzka opowieść o roku z życia człowieka, który nie nadążał za światem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI